Angajat ARLO Slatina intrat în șomaj tehnic, s-a sinucis după ce a primit factura la curent

Un bărbat de 46 de ani din Slatina ce lucra la ARLO s-a sinucis după ce a primit factura la curent. Avea moralul scăzut după ce a aflat că intrase în șomaj tehnic. Era angajat ARLO Slatina, cea mai mare companie producătoare de aluminiu din Europa Centrală și de Est. Situația nu este tocmai roz … [Read more…]






