Mâine se vor întâlni la Târgu-Jiu, Bd. Brâncuși, nr. 19 C, lângă Consiliul Județean, Ion Iordache, Ludovic Orban și alți adepți ai domnului Orban pentru a lansa Forța Dreptei Gorj.
O să facă și câteva declarații de presă.
Mâine se vor întâlni la Târgu-Jiu, Bd. Brâncuși, nr. 19 C, lângă Consiliul Județean, Ion Iordache, Ludovic Orban și alți adepți ai domnului Orban pentru a lansa Forța Dreptei Gorj.
O să facă și câteva declarații de presă.
Ziarul Olteniei este o publicatie online independenta ce va prezinta zilnic cele mai noi stiri din Dolj, Gorj, Olt, Mehedinti, Valcea.
Contact : info@ziarulolteniei.ro
© Ziarul Olteniei. Toate drepturile rezervate!