Noaptea trecută, un bărbat de 48 de ani din Târgu-Jiu a fost vizitat de poliţiştii din cadrul Serviciului de Investigaţii Criminale pentru a fi ridicat și dus la închisoare.
A primit o pedeapsă de 9 luni pentru ultraj.
Noaptea trecută, un bărbat de 48 de ani din Târgu-Jiu a fost vizitat de poliţiştii din cadrul Serviciului de Investigaţii Criminale pentru a fi ridicat și dus la închisoare.
A primit o pedeapsă de 9 luni pentru ultraj.
Ziarul Olteniei este o publicatie online independenta ce va prezinta zilnic cele mai noi stiri din Dolj, Gorj, Olt, Mehedinti, Valcea.
Contact : info@ziarulolteniei.ro
© Ziarul Olteniei. Toate drepturile rezervate!